Sitemize üye olarak beğendiğiniz içerikleri favorilerinize ekleyebilir, kendi ürettiğiniz ya da internet üzerinde beğendiğiniz içerikleri sitemizin ziyaretçilerine içerik gönder seçeneği ile sunabilirsiniz.
Zaten bir üyeliğiniz mevcut mu ? Giriş yapın
Sitemize üye olarak beğendiğiniz içerikleri favorilerinize ekleyebilir, kendi ürettiğiniz ya da internet üzerinde beğendiğiniz içerikleri sitemizin ziyaretçilerine içerik gönder seçeneği ile sunabilirsiniz.
Üyelerimize Özel Tüm Opsiyonlardan Kayıt Olarak Faydalanabilirsiniz
TFF 2. Lig’de Bursaspor, Amedspor’u 2-1 mağlup ederek üç puan kazandı.
TFF 2. Lig Beyaz Grup 25. hafta mücadelesinde İsmail Ertekin yönetiminde Bursaspor ile Ahmet Yıldırım’ın ekibi Amedspor karşı karşıya geldi.
Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanan mücadelede galip 2-1’lik skorla ev sahibi Bursaspor oldu.
Mücadelede Bursaspor’a galibiyeti getiren goller 28. dakikada Çağatay Yılmaz ve 81. dakikada Enver Cenk Şahin attı. Amed Sportif’in tek golünü ise 89. dakikada Mehmet Gürkan Öztürk kaydetti.
Bu galibiyetin ardından Bursaspor, 22 puana çıktı. Amed Sportif, 41 puanda kaldı.
Ligin 26. haftasında Bursaspor, Erokspor ile deplasmanda karşılaşacak. Amed Sportif, Afyonspor’u konuk edecek.
Öte yandan maç yapman son düdüğe kadar mücadeleci gergin bir atmosferde oynandı. Karşılaşma sırasında sahaya yabancı madde atılmasıyla birlikte mücadele sık sık durakladı.
Yorum Yaz